login
| EN

Pomočniki direktorja

dr. Klavdija Kutnar

Pomočnica za področje znanstveno-raziskovalnega dela

dr. Andreja Kutnar

Pomočnica za področje mednarodnega sodelovanja

dr. Marko Orel

Pomočnik za finančno področje

Predstojniki

dr. Tomaž Pisanski

predstojnik Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Nino Bašić

namestnik predstojnika Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Klavdija Kutnar

predstojnica Oddelka za matematiko 

dr. Jure Pražnikar

predstojnik Oddelka za tehnologijo

dr. Andreja Kutnar

namestnica predstojnika Oddelka za tehnologijo

dr. Diego De Leo

predstojnik Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Vita Poštuvan

namestnica predstojnika Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Boris Horvat

predstojnik Centra za sodelovanje z industrijo

dr. Primož Lukšič

namestnik predstojnika Centra za sodelovanje z industrijo

dr. Jernej Vičič

predstojnik Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

dr. Matjaž Kljun

namestnik predstojnika Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

Naziv E-mail Telefon
Borko Polonca polonca.borko@iam.upr.si
dr. De Leo Diego diego.deleo@upr.si +386 5 611 76 56
Gomboc Vanja vanja.gomboc@iam.upr.si +386 31 662 232
dr. Jug Vesna vesna.jug@upr.si +386 31 626 814
Kastelic Kaja kaja.kastelic@iam.upr.si
doc.dr. Kozinc Žiga ziga.kozinc@iam.upr.si 040 161 503
Krohne Nina nina.krohne@iam.upr.si +386 5 611 76 56
Lavrič Meta meta.lavric@iam.upr.si +386 5 611 76 56
dr. Mars Bitenc Urša ursa.mars@upr.si +386 5 611 76 56
dr. Marušič Dragan dragan.marusic@upr.si
Marušič Jar Žiga jar.marusic@famnit.upr.si +386 40 862 681
dr. Podlogar Tina tina.podlogar@upr.si +386 5 611 76 56
dr. Poštuvan Vita vita.postuvan@upr.si +386 5 611 76 56
Rojs Lucia lucia.rojs@iam.upr.si
prof. dr. Šarabon Nejc Nejc.Sarabon@fvz.upr.si 05/662 64 66
Sedlašek Eva eva.sedlasek@iam.upr.si
dr. Zadravec Šedivy Nuša nusa.sedivy@iam.upr.si +386 31 870 863
Univerza na Primorskem

Inštitut Andrej Marušič
UP IAM

Muzejski trg 2
6000 Koper
Slovenija

tel.: +386 (0)5 611 75 91
fax.: +386 (0)5 611 75 92
e-mail: info@iam.upr.si