login
| EN

Pomočniki direktorja

dr. Klavdija Kutnar

Pomočnica za področje znanstveno-raziskovalnega dela

dr. Andreja Kutnar

Pomočnica za področje mednarodnega sodelovanja

dr. Marko Orel

Pomočnik za finančno področje

Predstojniki

dr. Tomaž Pisanski

predstojnik Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Nino Bašić

namestnik predstojnika Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Klavdija Kutnar

predstojnica Oddelka za matematiko 

dr. Jure Pražnikar

predstojnik Oddelka za tehnologijo

dr. Andreja Kutnar

namestnica predstojnika Oddelka za tehnologijo

dr. Diego De Leo

predstojnik Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Vita Poštuvan

namestnica predstojnika Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Boris Horvat

predstojnik Centra za sodelovanje z industrijo

dr. Primož Lukšič

namestnik predstojnika Centra za sodelovanje z industrijo

dr. Jernej Vičič

predstojnik Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

dr. Matjaž Kljun

namestnik predstojnika Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

Naziv E-mail Telefon
dr. Boben Marko marko.boben@iam.upr.si
dr. Burnard Michael David michael.burnard@iam.upr.si
dr. Cook Susan, Deborah susan.cook@iam.upr.si
dr. Gavrić Igor igor.gavric@famnit.upr.si +386 31 583 170
dr. Horvat Boris boris.horvat@upr.si
dr. Kavkler Iztok iztok.kavkler@upr.si
dr. Kutnar Andreja andreja.kutnar@upr.si +386 31 240 121
dr. Legat Andraž andraz.legat@iam.upr.si
Lipovac Dean dean.lipovac@iam.upr.si
dr. Lukšič Primož primoz.luksic@upr.si
Mavrič Tim tim.mavric@famnit.upr.si +386 40 860 153
Pečnik Jaka Gašper jaka.pecnik@iam.upr.si 041 927 234
Peroša Miha miha.perosa@upr.si
dr. Pražnikar Jure jure.praznikar@iam.upr.si
Prislan Rok rok.prislan@famnit.upr.si +386 40 162 926
dr. Sandak Jakub Michal jakub.sandak@famnit.upr.si
dr. Schwarzkopf Matthew John matthew.schwarzkopf@iam.upr.si
mag. Simmons Amy Noel amy.simmons@iam.upr.si
dr. Šušteršič Iztok iztok.sustersic@famnit.upr.si +386 40 551 566
dr. Tavzes Črtomir crtomir.tavzes@iam.upr.si
Univerza na Primorskem

Inštitut Andrej Marušič
UP IAM

Muzejski trg 2
6000 Koper
Slovenija

tel.: +386 (0)5 611 75 91
fax.: +386 (0)5 611 75 92
e-mail: info@iam.upr.si