December je običajno mesec, ko se ozremo nazaj čez prehojeno pot zadnjega leta in 2022 je bilo za Alumni UP v marsičem prelomno leto. Ob tem bi se želeli zahvaliti vsem članom in članicam, sodelavcem in sodelavkam ter vsem prijateljem Alumni UP za izjemno podporo, ki smo jo bili deležni.

Prav ob koncu tega leta se je ponovno formalno vzpostavil tudi Svet zaupnikov UP, ki predstavlja pomembno vez med univerzo in gospodarstvom.

Zato se bomo v četrtek, 8. decembra 2022, s pričetkom ob 17. uri,  zbrali v avli palače Armerija (Rektorat UP, Titov trg 5, Koper) na prednovoletnem srečanju in skupaj nazdravili odhajajočemu letu ter pozdravili prihajajoče 2023.

Program srečanja:

• 17.00 -  glasbeni pozdrav flavtistk Glasbene šole Koper
  • 17.10  - pozdravni nagovor predsednika Alumni UP in vodstva UP
  • 17.15  - glasbeni predah flavtistk Glasbene šole Koper
  • 17.25  - predstavitev projekta GDI (Zelena, digitalna in vključujoča UP) in kakšne prednosti vam lahko prinese sodelovanje v njem
  • 17.45 -  pogovor
  • 18.00  - zdravica in druženje

Vabimo vas, da se nam pridružite. Veseli bomo srečanja z vami!

Prijava na srečanje je dostopna tukaj.