login
| EN

Pomočniki direktorja

dr. Klavdija Kutnar

Pomočnica za področje znanstveno-raziskovalnega dela

dr. Andreja Kutnar

Pomočnica za področje mednarodnega sodelovanja

dr. Marko Orel

Pomočnik za finančno področje

Predstojniki

dr. Tomaž Pisanski

predstojnik Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Nino Bašić

namestnik predstojnika Oddelka za informacijske
znanosti in tehnologije

dr. Klavdija Kutnar

predstojnica Oddelka za matematiko 

dr. Jure Pražnikar

predstojnik Oddelka za tehnologijo

dr. Andreja Kutnar

namestnica predstojnika Oddelka za tehnologijo

dr. Diego De Leo

predstojnik Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Vita Poštuvan

namestnica predstojnika Slovenskega centra za raziskovanje samomora

dr. Boris Horvat

predstojnik Centra za sodelovanje z industrijo

dr. Primož Lukšič

namestnik predstojnika Centra za sodelovanje z industrijo

dr. Jernej Vičič

predstojnik Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

dr. Matjaž Kljun

namestnik predstojnika Centra za Oblikovanje in Razvoj Aplikacij

Naziv E-mail Telefon
dr. Banič Iztok iztok.banic@iam.upr.si +386 2 229 38 41
Bapić Amar amar.bapic@famnit.upr.si
dr. Boldin Barbara barbara.boldin@upr.si +386 5 611 75 84
dr. Cepak Nastja nastja.cepak@iam.upr.si +386 5 611 75 83
dr. Chiarelli Nina nina.chiarelli@famnit.upr.si +386 5 611 76 59
dr. Dobson Edward Tauscher ted.dobson@upr.si
dr. Ferjančič Karla karla.ferjancic@iam.upr.si +386 5 611 75 83
dr. Filipovski Slobodan slobodan.filipovski@famnit.upr.si +386 31 409 814
dr. Frelih Boštjan bostjan.frelih@upr.si +386 5 611 75 84
dr. Gravner Janko janko.gravner@upr.si
Hodžić Samir samir.hodzic@famnit.upr.si +386 70 555 008
dr. Hujdurović Ademir ademir.hujdurovic@upr.si +386 5 611 76 96
Kosmač Aljaž aljaz.kosmac@iam.upr.si
dr. Kovacs Istvan istvan.kovacs@upr.si +386 5 611 75 84
Kudin Sadmir sadimir.kudin@iam.upr.si
dr. Kutnar Klavdija klavdija.kutnar@upr.si +386 5 611 75 70
dr. Kuzma Bojan bojan.kuzma@upr.si +386 5 611 75 82
dr. Malnič Aleksander aleksander.malnic@upr.si
dr. Marušič Dragan dragan.marusic@upr.si
dr. Miklavič Štefko stefko.miklavic@upr.si +386 5 611 76 57
dr. Milanič Martin martin.milanic@upr.si +386 5 611 75 84
dr. Orel Marko marko.orel@upr.si +386 5 611 75 82
dr. Pasalic Enes enes.pasalic@famnit.upr.si +386 5 611 75 82
dr. Penjić Safet safjet.penjic@iam.upr.si 070/393-446
dr. Perman Mihael mihael.perman@upr.si +386 5 611 75 82
Pivač Nevena nevena.pivac@iam.upr.si
Robson Gregory Caldwell gregory.robson@iam.upr.si
Rodriguez Aldama Rene rene.aldama@famnit.upr.si +386 69 976 810
Santamaria Galvis Andres David andres.santamaria@famnit.upr.si +386 51 867 782
dr. Šparl Primož primoz.sparl@upr.si +386 1 589 22 11
dr. Strašek Rok rok.strasek@fm.upr.si
dr. Ule Aljaž aljaz.ule@upr.si +386 5 611 76 61
Višnjić Draženka drazenka.visnjic@iam.upr.si
dr. Vitrih Vito vito.vitrih@upr.si +386 5 611 76 47
dr. Woodroofe Russell Stephen russ.woodroofe@famnit.upr.si +386 30 687 698
Univerza na Primorskem

Inštitut Andrej Marušič
UP IAM

Muzejski trg 2
6000 Koper
Slovenija

tel.: +386 (0)5 611 75 91
fax.: +386 (0)5 611 75 92
e-mail: info@iam.upr.si